Армія РФ збільшила кількість своїх підрозділів на Кінбурнському півострові, що на Миколаївщині

Армія РФ збільшила кількість своїх підрозділів на Кінбурнському півострові, що на Миколаївщині
Армія РФ збільшила кількість своїх підрозділів на Кінбурнському півострові, що на Миколаївщині
Військові армії РФ на окупованій Кінбурнській косі Миколаївської області збільшили кількість підрозділів, що обороняють територію півострова. Там зосереджені, зокрема, артилерія та протиповітряна оборона.

Про це проєкту Радіо Свобода «Новини Приазовʼя» повідомив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин.

За словами Волошина, російські військові перекинули додаткові сили на Кінбурн, аби посилити контроль над Дніпровською затокою.

"Обороняють цей район для того, щоб взагалі перешкодити захопленню саме Дніпровської затоки. У ворога є велике занепокоєння і вони, крім того, що на самій Кінбурнській косі розмістили додаткові сили оборони, десь місяці два з половиною тому перекинули туди із Севастополя дивізіон річкових катерів – приєднали його до так званої Дніпровської флотилії. Це теж зроблено для того, щоб посилити свою присутність у Дніпровській затоці й на Кінбурнській косі зокрема", – прокоментував Волошин.

Речник Сил оборони півдня пояснив, українським захисникам важливо контролювати плацдарм на косі.

Читайте по темі: Вночі вибухи пролунали у Дніпрі

"Кінбурнська коса закриває вхід з моря до Дніпра, взявши її під контроль, можна фактично закрити можливість російським підрозділам отримувати певну підтримку з моря".

"Це для них і для нас досить важливий плацдарм. Крім того, з Кінбурнської коси можна вести обстріли півдня Херсонської області, півдня Миколаївської області. Це важливий плацдарм з багатьох, багатьох аспектів", — зауважив речник.

Нагадаємо, тимчасово окупована Кінбурнська коса залишається єдиною частиною Миколаївської області, що станом на грудень 2024 року перебуває під російською окупацією. Звідки російські війська обстрілюють прибережні громади Миколаївщини. Окрім того, росіяни контролюють акваторію Дніпро-Бузького лиману — шлях до морських портів Миколаєва.


Распечатать